€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

Kč / CZK

€ / EUR

 

Ži podľa seba úvod

Gravírovaný náhrdelník na želanie

- 10% AKCIA

Buď tvorkyňou svojho života a navrhni si svoj vlastný, čarovný amulet vyrobený špeciálne pre teba alebo svojho milovaného.

Náhrdelník ti domov príde v darčekovom vrecúšku s popiskami účinkov použitých minerálov.

Uveď nám, prosím, či si želáš vygravírovať text na jednu alebo na obe strany dreveného doplnku (na jednej strane môžeš mať napr. dátum a na druhej iniciály, alebo čokoľvek iné...).

Zároveň si navoľ, aké minerály si želáš použiť v náhrdelníku (ako vyzerajú a aké majú účinky, sa dočítaš v záložke "O kameňoch".,

Dĺžka náhrdelníka je cca 40 cm, dĺžku si ale môžeš ľubovoľne nastaviť (stiahnutím alebo uvólnením lanka).

Expedujeme do 3-4 dní.

Text na vygravírovanie:
Minerálny kameň č.1:
Minerálny kameň č.2:
MInerálny kameň č.3:
Minerálny kameň č.4:
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: Na objednávku
17.10 ks
Pôvodná cena 19.00, Zľava 10 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Navrhni si svoj vlastný, personalizovaný, gravírovaný náhrdelník.

Náhrdelník na želanie je tvoj osobný amulet, v ktorom sú nakombinované minerály tak, aby sadli tvojej konkrétnej osobe čo najviac. Aby v ňom boli obsiahnuté presne tie minerály, ktoré sú pre teba tými pravými (o jednotlivých kamienkoch sa dočítaš v záložke "O kameňoch").

Dĺžka náhrdelníka je cca 40 cm, dĺžku si ale môžeš ľubovólne nastaviť (stiahnutím alebo uvólnením lanka).

Za každým osobným náhrdelníkom sa nachádza tvoj osobný príbeh. Niečo, čo prežívaš, o čo sa usiluješ, na čom pracuješ, po čom túžiš. Je krásne vidieť, že pri srdci nosíš niečo, čo bolo vyrobené len a len pre teba . Niečo, čo zobrazuje teba a tvoj život. Niečo, čo ti každý deň pripomína to, na čom pracuješ a čo chceš dosiahnuť 🌼.

  • Napíš nám text, ktorý si želáš mať na ňom vygravírovaný (text by nemal byť príliš dlhý - písmenká by boli v takom prípade veľmi drobné). Text ti vygravírujeme na obe strany (na jednu stranu napr. iniciály a na druhú dátum, alebo čokoľvek iné si zaželáš).
  • Navoľ si 1 až 4 minerály, ktoré túžiš mať vo svojom náhrdelníku použité. Ak máš konkrétnu predstavu ich zoradenia v náhrdelníku, napíš nám ju prosím do poznámky pri objednávke. Alebo to jednoducho nechaj na nás a naše estetické cítenie :-).
  • Návrh tvojho špeciálneho náhrdelníka ti pošleme na tvoj e-mail a po tvojom odsúhlasení zviažeme a odošleme :-).

 

Update cookies preferences