€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

Kč / CZK

€ / EUR

 

Ži podľa seba úvod

Ponúkame Ti ešte viac

Okrem výroby rôznych krások z našej dielničky Ti ponúkame ďalšie služby, ktoré sa Ti možno budú hodiť:

  • Korektúra a editovanie textov

Či už potrebuješ upraviť text štylisticky alebo sa pozrieť na gramatiku textov na tvojom webe, sociálnych sieťach alebo budúcej knihy, na ktorej pracuješ, rada vstúpim do novej spolupráce, ktorá mi dáva zmysel :-). Korektorku som v minulosti robila pre jedno krásne vydavateľstvo a teda milovala som túto "prácu". Slovenčina a gramatika sú jednou z mojich (mnohých) vášní.

Ak potrebuješ prekladať texty z češtiny do slovenčiny, som tu taktiež pre Teba. Napíš mi na mailik fodorova.jarka@gmail.com a spolu preberieme možnosti spolupráce :-).

 

  • Virtuálna asistentka

Ak potrebuješ viac času a priestoru pre oblasť, v ktorej vynikáš a máš pocit, že niektorými aktivitami strácaš čas a energiu, som tu pre Teba. Rada sa postarám o Tvoje sociálne siete, komunikáciu s klientami, Tvoj kalendár (plánovanie stretnutí), jednoduché spravovanie e-shopu či webu, korektúru textov a iné aktivity, s ktorými budem súznieť.

Napíš mi na mailik fodorova.jarka@gmail.com a spolu preberieme možnosti spolupráce :-).

 

  • Výroba špeciálnych amuletov, zápisníkov a diárov pre Tvoju kaviareň/obchodík

Vygravírujeme ti na ne, čo si zaželáš a čo bude pre Teba a Tvojich zákazníkov atraktívne. Napíš nám na mailik info@zipodlaseba.sk s akýmikoľvek otázkami.

 

  • Tvorba e-shopu či jednoduchého webu

V spolupráci s mojím šikovným manželom pre Teba stvoríme e-shop (napríklad podobný tomuto nášmu) či jednoduchšiu webovú stránku. Napíš nám na mailik info@zipodlaseba.sk s akýmikoľvek otázkami.

 

Jednou z našich top priorít je sloboda a možnosť pracovať odkiaľkoľvek. Milujeme tvoriť, cestovať a tráviť spolu kooopu a ešte viac času :-). Ak ťa zaujmeme čímkoľvek, neváhaj nám napísať s ponukou spolupráce. 

 

 

 

 

Filter
Cena

Update cookies preferences