€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

Kč / CZK

€ / EUR

 

Ži podľa seba úvod

Daj si vyrobiť na želanie

Navrhni si svoj vlastný, personalizovaný náramok, gravírovaný zápisník, náhrdelník, dekoráciu vo forme fotky, kroniku o svojom dieťatku...

Náramok na želanie je tvoj osobný amulet, v ktorom sú nakombinované minerály tak, aby sadli tvojej konkrétnej osobe čo najviac. Aby v ňom boli obsiahnuté presne tie minerály, ktoré sú pre teba tými pravými.

Za každým osobným náramkom sa nachádza tvoj osobný príbeh. Niečo, čo prežívaš, o čo sa usiluješ, na čom pracuješ, po čom túžiš. Je krásne vidieť, že na ruke nosíš niečo, čo bolo vyrobené len a len pre teba . Niečo, čo zobrazuje teba a tvoj život. Niečo, čo ti každý deň pripomína to, na čom pracuješ a čo chceš dosiahnuť 🌼. Navrhnúť si môžeš náramok klasický, minimalistický alebo gravírovaný.

Navrhni si svoj vlastný, personalizovaný zápisník. Tvoríme jedinenečné zápisníčky pre jedinečné bytosti. Milujeme plniť želania :-). 

Slobode sa medze nekladú. 

Filter
Cena
Fotka gravírovaná na dreve NOVINKANa objednávku20.00 € Fotka gravírovaná na drevePersonalizovaná dekorácia na bukovom dreve, ktorá má dušu. Daj si u nás vygravírovať fotky, ktoré ťa hrejú pri srdci, na kvalitné bukové drevo, a maj ich GRAVÍROVANÝ ZÁPISNÍK PODĽA TVOJHO ŽELANIA- 25%Na objednávku29.25 € 39.00 €GRAVÍROVANÝ ZÁPISNÍK PODĽA TVOJHO ŽELANIARučne vyrábané drevené zápisníky, diáriky, kroniky, knihy hostí, skicáre. Čokoľvek si zaželáš. Obal zápisníkov je vyrobený z bukového dreva, ručne Gravírované náušnice Tvoja hviezdna obloha- 20% AKCIANa objednávku14.40 € 18.00 €Gravírované náušnice Tvoja hviezdna oblohaTvoje vlastné, personalizované náušnice s vygravírovaným rozpoložením hviezd v dôležitý moment tvojho života. Na základe údajov, ktoré nám poskytneš Gravírované náušnice na želanieNa objednávku12.00 € Gravírované náušnice na želanieNavrhni si svoje vlasté, personalizované, gravírované náušničky. Môžeš si zvoliť rovnaký text na obe náušničky, alebo na každú iný :-). Gravírovaný náramok Tvoja hviezdna obloha- 20% AKCIANa objednávku19.12 € 23.90 €Gravírovaný náramok Tvoja hviezdna oblohaTvoj vlastný, personalizovaný náramok s vygravírovaným rozpoložením hviezd v dôležitý moment tvojho života. Na základe údajov, ktoré nám poskytneš Gravírovaný náramok na želanie- 10% AKCIANa objednávku17.10 € 19.00 €Gravírovaný náramok na želanieZa každým osobným náramkom sa nachádza tvoj osobný príbeh. Niečo, čo prežívaš, o čo sa usiluješ, na čom pracuješ, po čom túžiš. Je krásne vidieť, KRONIKA s vygravírovanou fotkouNa objednávku26.00 € KRONIKA s vygravírovanou fotkouPersonalizovaná, gravírovaná kronika s fotkou - zápisky o tvojom dieťatku. Zapisovať si sem môžeš všetky krásne spomienky o svojom Poklade. KRONIKA, ZÁPISKY O TVOJOM DIEŤATKUNa objednávku25.00 € KRONIKA, ZÁPISKY O TVOJOM DIEŤATKUPersonalizovaná, gravírovaná kronika - zápisky o tvojom dieťatku. Zapisovať si sem môžeš všetky krásne spomienky o svojom Poklade. Obal kroniky je vyrobený z Minimalistický náramok na želanieNa objednávku14.00 € Minimalistický náramok na želanieBuď tvorkyňou svojho života a navrhni si svoj vlastný, čarovný amulet vyrobený špeciálne pre teba a tvoje potreby. Náramok na želanie je tvoj osobný amulet, v Náramok na želanieNa objednávku16.00 € Náramok na želanieBuď tvorkyňou svojho života a navrhni si svoj vlastný, personalizovaný náramok pre teba a tvoje potreby. Vnútro do diáraNa objednávku7.00 € Vnútro do diáraVnútro do diárika na ďalší rok 2024 Vnútro do zápisníka 13x17 cm - 65 listovNa objednávku6.00 € Vnútro do zápisníka 13x17 cm - 65 listovAk sa ti minuli listy z tvojho zápisníčku, jednoducho si u nás dokúp nové listy (čisté, linajkové, kombinované).  Zápisník HUMAN DESIGNNa objednávku28.00 € Zápisník HUMAN DESIGNNa obale zápisníka bude vygravírovaná tvoja hviezda obloha v momente, kedy si prišiel/prišla na tento svet :-). Na vnútornej strane prednej dosky bude

Update cookies preferences